Zasłuchaj się w Meandrach – wieczorne doświadczanie instalacji

Fot. A. Hilbrecht

INFORMACJE

Dla wszystkich
wstęp wolny

Fotorelacja

Wyobraź sobie wieczór nasycony harmonią dźwięków instalacji Marcina Dymitera Meandry.
Krążąc po sali, podążaj za dźwiękami wody i pracy maszyn, które synchronizują się i wzajemnie przenikają. Możesz też rozsiąść się wygodnie. Zachęcamy do przyniesienia własnych koców i poduszek, to dobry pomysł na wieczorną podróż do stanu błogiego zasłuchania.

15 marca, w godzinach od 20.00 do 22.00, zapraszamy do wsłuchiwania się. W tym czasie w Młynach panuje zupełnie inny nastrój, a natężenie różnorodnych dźwięków miejskiego życia maleje, przez co doświadczenie instalacji nabiera zupełnie innego wymiaru.

Dla naszych Gości na co dzień jesteśmy dostępni najpóźniej do godziny 20.00, ale możliwości niecodziennej instalacji zainspirowały nas do stworzenia przestrzeni na zasłuchanie się w brzmieniach Meandrów w godzinach wieczornych.
W tym dniu punkt widokowy również będzie czynny do godziny 22.00. Wyjdź na zewnątrz i poszukaj w mieście dźwięków usłyszanych na instalacji!

Meandry to instalacja dźwiękowa, która jest kolekcją nagrań terenowych.
Więcej informacji o instalacji i jej twórcy znajdziesz TUTAJ!


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 15.03.2024 r., godz. 20.00-22.00
Gdzie? Młyn, III piętro
Dla kogo? dla wszystkich
Cena: bezpłatnie
Zapisy: wstęp wolny

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.