Znajdź Dobry Balans: Podstawy Wellbeingu – warsztaty

INFORMACJE

Dla dorosłych

Fot. Łukasz Grzybowski

Zachowanie równowagi między życiem osobistym a zawodowym stanowi wyzwanie dla wielu z nas. Współcześnie, coraz większą uwagę poświęca się dobrostanowi i harmonii, także w kontekście pracy. Podczas naszych spotkań przyjrzymy się fundamentalnym elementom wellbeingu, koncentrując się na praktycznych aspektach, które pomogą odnaleźć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Podkreślimy, że wellbeing to wszechstronny wymiar obejmujący zarówno zdrowie fizyczne, a także aspekty psychiczne, społeczne i emocjonalne. Nasze spotkanie zakończymy krótką sesją relaksacyjną, abyście mogli poczuć pełen oddech i wewnętrzną równowagę.

Wydarzenie poprowadzą dla nas Martyna Siekiera i Małgorzata Dziemitko-Magrowska, twórczynie projektu „W pełni”.

Martyna Siekiera – specjalista ds. wellbeingu w organizacjach, projektantka wnętrz, organizatorka eventów i szkoleń prozdrowotnych i relaksacyjnych. Od 18 lat związana z projektowaniem wnętrz w duchu biophilis design, w którym mocno nakreślony jest korzystny wpływ natury na człowieka.

Małgorzata Dziemitko-Magrowska – specjalistka ds. wellbeingu w organizacjach, specjalistka ds. marketingu i PR. Od wielu lat związana z marketingiem dla przemysłów kreatywnych oraz firm w Polsce i za granicą.

Informacje organizacyjne
Kiedy? 14 grudnia 2023 r., godz. 18:00-19:30
Gdzie? Spichrz Zbożowy, II piętro, wejście na wydarzenie przez Nowe Miejsce
Dla kogo? dla wszystkich zainteresowanych tematyką – przede wszystkim dla pracowników instytucji i ośrodków kultury oraz organizacji pozarządowych
Cena: bezpłatnie
Zapisy: kliknij TUTAJ

Liczba miejsc ograniczona.

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.