Zrelaksuj się w Młynach

INFORMACJE

Dla wszystkich
brak miejsc

Wakacje w Młynach trwają w najlepsze! W ostatni piątek czerwca wprowadzimy się w błogi stan odprężenia. Znajdź chwilę na wytchnienie i wsłuchaj się w siebie. Podczas warsztatów body art profesjonalna trenerka nauczy nas spokojnej pracy z ciałem oraz równomiernego oddychania. Zrelaksuj się w Młynach i spraw sobie przyjemność!

Body art to nowoczesny trening, który ma bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie. Łączy on jogę, pilates oraz taniec. Koniecznie zabierzcie ze sobą własne maty do ćwiczeń.

Warsztaty poprowadzi Agata Bilska – dyplomowana instruktorka ćwiczeń, promotorka zdrowia publicznego, trenerka personalna.

informacje organizacyjne:
kiedy? 30.06.2023 r., godz. 18.00-19.30
gdzie? Spichrz Mączny – parter
dla kogo? dla wszystkich
cena? bezpłatnie
zapisy: kliknij TUTAJ!

 

Zajęcia edukacyjne, w tym przyrodniczo–matematyczne dla dzieci i młodzieży realizowanego w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Bydgoszczy 2023+

Fot. Aneta Pawska

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.