Życie poza horyzontem. Spektakl ukraińskiego teatru „Grund”

INFORMACJE

Dla wszystkich
wstęp wolny

Organizator: Fundacja HelpNowHUB

Informacje organizatora:

Spektakl teatru playback będzie wspierał i jednoczył aktywne kobiety z doświadczeniem uchodźstwa i integracji ze społeczeństwami europejskimi. W wydarzeniu wezmą również udział przedstawiciele społeczności kobiet żyjących z HIV, społeczności osób niepełnosprawnych oraz społeczności LGBTIQ ukraińskich uchodźców wojennych, którym Fundacja zapewnia pomoc doradczą. Wydarzenie będzie miało na celu wsparcie psychoemocjonalne, rozwój więzi horyzontalnych, bezpośrednią wymianę kontaktów, informacji i osobistych doświadczeń uczestników, a także zaspokojenie potrzeb w zakresie informacji o opiece zdrowotnej, wsparciu społecznym i usługach adaptacyjnych na terenie Polski i Niemiec.

Wsparcie poprzez doradztwo rówieśnicze. Wymiana doświadczeń podczas spektaklu teatralnego pomoże poszerzyć świadomość i zapewni uczestnikom dostęp do zasobów i możliwości. Jest to inicjatywa mająca na celu wzmocnienie społeczności z doświadczeniem wojny i migracji oraz poprawę integracji w społeczności przyjmującej.

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 17.05.2024 r., godz. 18.00-20.00
Gdzie? Młyn, I piętro
Dla kogo? Dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena: bezpłatne
Zapisy: wstęp wolny

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.