Dobrostan – weekend z “Pismem”

INFORMACJE

Dla wszystkich

W ramach cyklu „Młyny na lato” wspólnie z Magazynem „Pismo” zapraszamy do wspólnego odpoczynku, twórczych aktywności i wsłuchania się w rozmowy o tym, co ważne i potrzebne dla zdrowia psychicznego. Hasłem przewodnim na piątek i sobotę (4-5 sierpnia) będzie DOBROSTAN.

Doświadczanie pozytywnych emocji i wysoki poziom zadowolenia z życia to cel, który stawiamy sobie w codziennym życiu. Droga do osiągania dobrostanu ciekawi zarówno młodzież, jak i dorosłych.

„Dobrostan – weekend z „Pismem” to dwa dni różnorodnych wydarzeń, podczas których będzie okazja do odpoczynku w czytelni wypełnionej Magazynami „Pismo”, oddechu przy odsłuchu ciekawych artykułów nawiązujących do tematu dobrostanu, a także udziału w warsztatach z kolażu, które poprowadzi Piotr Depta-Kleśta. Na sobotę, 5 sierpnia, zaplanowaliśmy także wyjątkową dyskusję – o dobrostanie i zdrowiu psychicznym z psycholożką Joanną Gutral będzie rozmawiać Zuzanna Kowalczyk.

Podczas weekendu z „Pismem” w młyńskim sklepiku będzie można nabyć aktualne wydania magazynu.

Fot. Aneta Pawska

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.