Mennica 10 ART – minifestiwal sztuki ulicznej

INFORMACJE

Dla młodzieży

Mennica 10 ART to minifestiwal sztuki ulicznej. Stwarzamy okazję do zapoznania się ze sztuką street art poprzez występy taneczne, warsztaty graffiti czy uliczny spektakl teatralny. Wychodzimy poza mury instytucji, aby spędzić razem czas w kreatywnym gronie i  chcemy Was zainspirować do świadomego tworzenia sztuki miejskiej.

Zaprosiliśmy graficiarzy ze Stowarzyszenia Propozycja. Już pierwszego dnia artyści, na tarasie Młynów Rothera, będą tworzyć w technice graffiti. Będziecie mogli śledzić cały proces, od szkiców po gotowe dzieła. A co najlepsze, prace artystów zostaną z nami na dłużej. To dobra okazja do stworzenia contentu na Wasze Social Media.

To jeszcze nie wszystko! Podczas festiwalu zagra dla Was DJ, którego set będzie nawiązywał do muzyki urban street, hip-hop i rap.

Warsztaty taneczne i pokaz – zespół Wolf Gang

Dla wszystkich
  • Bezpłatne

MURALove – Warsztaty graffiti

Dla młodzieży

KLASA – teatralny spektakl plenerowy – Teatr Snów

Dla wszystkich
  • wstęp wolny
Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.