Wystawa końcoworoczna prac studenckich Wydziału Sztuk Projektowych PBŚ

Organizator: Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Wydział Sztuk Projektowych
Partnerzy: Wtórpol, Teatr Kameralny, Młyny

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy na pierwszą wystawę końcoworoczną Wydziału Sztuk Projektowych Politechniki Bydgoskiej. Ten do niedawna najmłodszy Wydział kształci aktualnie studentów na trzech kierunkach: Architekturze Wnętrz, Komunikacji Wizualnej i Wzornictwie. Interdyscyplinarność Uczelni wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, którzy na naszym wydziale mogą realizować swoje pasje artystyczne i projektowe, rozwijać talenty w wielu obszarach twórczych pod okiem świetnych nauczycieli – praktyków.

Na wystawie prezentujemy wybrane prace studentów wszystkich kierunków ilustrujące szerokie spektrum możliwości, jakie stwarza kształcenie na Wydziale Sztuk Projektowych.

To pierwsza taka prezentacja i mamy nadzieję, że stanie się od tej pory coroczną tradycją. Na wystawie będą Państwo mogli obejrzeć prace realizowane na poszczególnych kierunkach, zapoznając się w ten sposób ze specyfiką każdego z nich.

KURATORZY:

dra Ewa Sobczyk / mgr Agnieszka Walther
dr Piotr Grygorkiewicz / mgr Łukasz Wiese
mgr Ewa Grajnert-Hałupka / dr Szymon Owsiański
KOORDYNACJA: dr Ewa Raczyńska-Mąkowska
POKAZ MODY: mgr Sara Betkier / mgr Natasza Cazac
OPRAWA GRAFICZNA: dr Łukasz Aleksandrowicz


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 12-28 lipca 2024 r.; wernisaż 12.07.2024 r., godz. 18.00-21.00
Gdzie? Spichrz Zbożowy, IV piętro
Dla kogo? dla wszystkich zainteresowanych
Cena: bezpłatnie
Zapisy: wstęp wolny

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.