5×5 #3 – miniwystawa czasowa Jakuba Krawczaka

INFORMACJE

Dla wszystkich
Bezpłatne

Odwiedź miniwystawę prac Jakuba Krawczaka w Nowym Miejscu!

Projekt prezentowanych prac koncentrował się na stworzeniu abstrakcyjnych, trójwymiarowych form przestrzennych przy użyciu technik modelowania 3D. Autor czerpał inspirację z wyrobów ceramicznych i glinianych, a ich różnorodne struktury i faktury, połączone z organicznymi kształtami, tworzą interesujące kompozycje. Wykorzystanie modelowania 3D umożliwiło mi zaprojektowanie innowacyjnych form, które byłyby trudne do zrealizowania za pomocą tradycyjnych metod wykorzystywanych w rękodziele.

Kawiarnia Nowe Miejsce, w której prezentowana jest wystawa, to przestrzeń do wszechstronnego rozwoju kreatywności, w tym inspiracji artystycznej, a także pokazania współczesnych twórców.

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy?  5.07.2024 r., wystawa potrwa od 5.07.2024 r., do 9.08.2024 r.
Gdzie? kawiarnia Nowe Miejsce w Młynach Rothera, wejście od strony tarasu
Dla kogo? dla wszystkich
Cena: bezpłatnie
Zapisy: wstęp wolny

Już wkrótce podzielimy się informacją o kolejnym terminie naboru Open Call.

O autorze

Jakub Krawczak – projektant, ilustrator i grafik. Przez ostatnie lata realizował projekty dla przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, zajmując się projektowaniem graficznym, tworzeniem ilustracji oraz malarstwem cyfrowym. Twórca różnorodnych materiałów do publikacji cyfrowych i drukowanych o różnym stopniu skomplikowania i tematyce. Jego doświadczenie obejmuje m.in. serię ilustracji dla dzieci, krótkie komiksy, projekty graficzne opakowań oraz animacje. Student kierunku Architektura Wnętrz na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.