kariera

Praca

Jak się u nas pracuje?

Jesteśmy Zespołem, którego celem jest wypełnianie życiem odrestaurowanego XIX-wiecznego kompleksu Młynów Rothera. Młyny Rothera to miejsce pulsującego miejskiego życia. To miejsce dające impuls oraz przestrzeń do działania. Działamy, aby wnosić świeżość w miejską tkankę i budować kulturę codzienności.  Stopniowo rozwijamy naszą działalność i zachęcamy do tego, żeby spędzać z nami czas twórczo i aktywnie – na warsztatach, wydarzeniach i wystawach. Jednocześnie intensywnie przygotowujemy kolejne atrakcje – pracujemy nad wystawami stałymi, ofertą wydarzeń, aranżacją przestrzeni. Nasze działania programowe obejmują zarówno kulturę, jak i dziedzictwo oraz naukę.

Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy. Jeśli nie znalazłeś żadnej oferty dla siebie, a czujesz, że Młyny to dobre miejsce dla Ciebie, zgłoś się do nas na adres: rekrutacja@mlynyrothera.pl. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, dokument dostępny jest TUTAJ!

Staże/praktyki

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w instytucji kultury? Zależy Ci na praktycznym wykorzystaniu wiedzy zdobywanej na studiach? Zapraszamy na praktyki do Młynów!

Tutaj twórczo wykorzystasz swój potencjał! Daj się poznać i napisz do nas na adres: rekrutacja@mlynyrothera.pl. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, dokument dostępny jest TUTAJ!

Wolontariat

Są w różnym wieku i na co dzień realizują się w rozmaitych miejscach. Każdy inny, ale każdy wyjątkowo ważny! Wolontariusze to bohaterowie wszystkich większych wydarzeń w Młynach, podczas których dzielą się wiedzą, doświadczeniem i… dobrą energią!

Chcesz współorganizować wydarzenia w Młynach Rothera? Chcesz zdobyć nowe znajomości i doświadczenia, które mogą zaowocować w przyszłości? Nie wahaj się i zostań jednym z naszych wolontariuszy!

Co oferujemy?
– możliwość udziału w prestiżowych wydarzeniach,
– zdobycie cennego doświadczenia,
– nowe kontakty i znajomości,
– dobrze spędzony czas,
– Młyński certyfikat uczestnictwa w wolontariacie

Czego oczekujemy?
– komunikatywności,
– odpowiedzialności za powierzone zadania,
– dobrej organizacji,
– wieku powyżej 16 r.ż. (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica)

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: wolontariat@mlynyrothera.pl. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, dokument dostępny jest TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.