gastronomia

Fot. Aneta Pawska

Kawiarnia Nowe Miejsce

Kawiarnia jest dopełnieniem i przedłużeniem Nowego Miejsca z jego międzykulturowym i międzypokoleniowym programem. W samym centrum Bydgoszczy można wybrać się w niezwykłe podróże pełne smaków – do szczęśliwych chwil dzieciństwa, do wspomnień związanych z rodzinnym domem czy do państw na drugim końcu świata. Zrelaksuj się, rozsiądź wygodnie, odpocznij i dobrze spędź czas np. czytając książki z naszej biblioteczki.

Rozgość się w naszej kawiarni!

KAWIARNIA W NOWYM MIEJSCU OTWARTA JEST OD WTORKU DO NIEDZIELI, W GODZINACH 12-20.

TELEFON: 885 908 827

Fot. Aneta Pawska/ Artur Hilbrecht


Klubopiekarnia Woda

Na tarasie zewnętrznym, w odbudowanym budynku dawnej kotłowni funkcjonuje Woda Klubopiekarnia, która serwuje pyszne śniadania na bazie sezonowych produktów. Na miejscu dostępne są też smakowite konfitury, rzemieślnicze pieczywo oraz autorskie napoje.

Więcej informacji o klubopiekarni znajdziesz TUTAJ! 

Fot. materiały Monki


Lodziarnia Mały Domek

W budynku na uboczu Młynów, tuż przy rzece funkcjonuje lodziarnia o osobliwej nazwie Mały Domek.
Możecie tu spróbować wyrobów prosto od mistrza kulinarnego Marcina Szukaja, ale także schronić się w cieniu drzew i odpocząć na leżaku.

Więcej informacji o lodziarni znajdziesz TUTAJ!

Fot. materiały Lodziarni Mały Domek

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.