cyklicznie w Młynach

Fot. A. Pawska

Młyński kalendarz jest pełen wydarzeń! Wiele z nich stanowi już wydarzenia cykliczne, które nie dość, że mają swoją stałą grupę odbiorców, to nieustannie zyskują także nowych. Zależy nam na tym, by kultura była obecna w codzienności, dlatego też nasza oferta jest różnorodna i kierowana do szerokiego grona odbiorców.

Propozycje, które pojawiają się w kalendarzu Młynów zapewniają możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym i społecznym, tworząc atmosferę wspólnotowości, integracji, wprowadzają pewien rytm i regularność. Dzięki zebraniu wszystkich cyklicznych wydarzeń w jednym miejscu, można dowiedzieć się więcej o naszej ofercie oraz zaplanować swój czas.

Poznaj bliżej nasze cykle i sprawdź, kiedy odbędą się najbliższe wydarzenia. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, a nam miło będzie Cię gościć!

W Młynach cyklicznie odbywają się takie wydarzenia jak:

W Młynach cyklicznie organizowane są koncerty. Do tej pory odbyły się muzyczne spotkania m.in. z zespołem Alameda, zespołem Hańba, grupą VOICES OF THE COSMOS, Wojtkiem Kotwickim, Michałem Zygmuntem czy duetem w składzie Olo Walicki i Mikołaj Trzaska (OLO/MIKO DUO).

Naszych Gości zapraszamy również do doświadczania angażujących zmysły instalacji. W Młynach przyglądaliśmy się instalacji artystycznej Oko na Wyspę, słuchaliśmy dźwiękowej interpretacji fal mózgowych w formie multimedialnej instalacji Neuromuzyka.  Doświadczaliśmy bio-artystycznej instalacji Elvina Flamingo Dekapitacja ewolucji — Nowa ewolucja, czy wsłuchujemy się w instalację dźwiękową Marcina Dymitera Meandry.

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.