Strefa małego projektanta #3

Fot. Aneta Pawska

INFORMACJE

Dla dzieci
wstęp wolny

Nawiązując do hasła przewodniego Bydgoskich Dni Projektowych 2023, jakim była ciągłość, kontynuujemy działania pobudzające twórczą kreatywność u dzieci.

Zapraszamy na twórcze warsztaty rodzinne! Mali projektanci będą mogli stworzyć własne gry memory. Od pomysłu aż po ostateczną realizację i testowanie gry – wszystko w rękach małych twórców! Zabawa w Strefie Małego Projektanta będzie okazją nie tylko do rozwoju talentów plastycznych, ale też budowania u dzieci poczucia sprawczości i wzmacniania motoryki małej. Mali projektanci poprzez zabawy z wykorzystaniem różnych materiałów plastycznych będą tworzyć autorskie gry, które następnie zabiorą do domów. W Strefie Małego Projektanta na wszystkich czeka dobra i mądra zabawa!

Zapraszamy do przyjścia w dogodnym dla Was czasie, każdy będzie miał szansę na przygotowanie własnej, spersonalizowanej gry memory. Zarezerwujcie sobie przynajmniej 45 minut – tyle potrzeba, aby Wasze gry były kompletne i gotowe do zabrania ze sobą do domów.


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 30.12.2023 r., godz. 12.30-19.30
Gdzie? Spichrz Mączny, III piętro
Dla kogo? wydarzenie dedykowane jest dla dzieci od 5 r.ż. wraz z opiekunem
Cena: bezpłatnie
Zapisy: wstęp wolny

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.