Wnuczęta z dziadkami świętują z Młynami! – Dzień Babci i Dziadka w Młynach Rothera

Fot. Aneta Pawska

Młyny zapraszają na międzypokoleniowe świętowanie Dnia Babci i Dziadka! To dobra okazja, żeby spędzić czas w gronie rodzinnym i wspólnie się bawić. Wspominki przy zimowej herbatce? Pojedynek w ulubionej grze planszowej? A może odkrywanie Bydgoszczy z młodzieńczych lat dziadków? To wszystko będzie można zrobić w niedzielę, 21 stycznia, w Młynach Rothera!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Młyny zaplanowały różne aktywności, dzięki którym zarówno młodsi, jak i starsi członkowie rodzin będą mogli dobrze się bawić. W niedzielę, 21 stycznia, wystawy stałe w Młynach będą dostępne w promocyjnych cenach – 10 zł za osobę. To dobra okazja do tego, aby odkryć meandry bydgoskiej historii i ekologiczne wątki na wystawie „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką” czy poznać fascynujący świat nauki i techniki na wystawie „Młyn-Maszyna”.

– Dzień Babci i Dziadka to znakomita okazja do wspólnego spędzenia czasu, a Młyny to dobre miejsce na międzypokoleniowe aktywności. Będzie nam bardzo miło gościć całe rodziny, dla których przygotowaliśmy różnorodne atrakcje. Zapraszamy do wspólnej zabawy! – mówi Anna Czarnecka, kierowniczka Działu Komunikacji Młynów.

Młyny zapraszają także do wspólnej zabawy przy planszówkach. Bydgoska Strefa Gier bez Prądu przygotowuje na ten dzień różnorodne gry, które sprawią, że międzypokoleniowe pojedynki będą pełne emocji! A po dobrej zabawie… warto odwiedzić kawiarnię Nowe Miejsce, aby odpocząć przy zimowej herbatce. W tym dniu na hasło „Dzień Babci i Dziadka” na słodkości i ciepłe napoje przysługiwać będzie rabat w wysokości 10%. To dobra okazja, żeby usiąść przy wspólnym stole i podarować dziadkom oraz wnukom to, co najcenniejsze, czyli wspólny czas.

W niedzielę zarówno Młyny, jak i kawiarnia Nowe Miejsce, będą czynne w godz. 12-20. Wystawy „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką” oraz „Młyn-Maszyna” będą dostępne w godzinach otwarcia instytucji. Bilety można zakupić w kasie na miejscu lub online. Strefa gier planszowych będzie dostępna w godz. 12-18, wstęp wolny, udział bezpłatny. Więcej informacji o wydarzeniu: https://mlynyrothera.pl/wydarzenia/wnuczeta-z-dziadkami-swietuja-z-mlynami/

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.