Biznes Randki #2

INFORMACJE

Dla wszystkich

ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ „BIZNES RANDEK”!

Organizator: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego

Informacje od Organizatora:

Idea „szybkich randek” zyskuje uznanie wśród osób poszukujących swojej drugiej połówki. Krótkie spotkania zakończone dzwonkiem, przynoszą relacje, które mogą zaowocować w przyszłości. A co gdyby zmienić charakter tych spotkań i postawić na ich biznesowy aspekt? Zapraszamy na „Biznes randki”. Może znajdziesz na nich partnera biznesowego na lata?

Idea „Biznes randek”
Pozyskiwanie leadów biznesowych i zdobywanie kontaktów sprzedażowych jest ważne dla każdego przedsiębiorcy. Podczas wielu podobnych wydarzeń kooperacyjnych masz ograniczone możliwości wymiany doświadczeń – ze względu na ograniczenia czasowe nie uda ci się poznać wszystkich uczestników. U nas jest inaczej. Dzięki krótkim 3-minutowym spotkaniom porozmawiasz ze wszystkimi, a co za tym idzie – poznasz nowe inspirujące historie, dobre praktyki i otworzą się przed tobą nowe możliwości „wyjścia ze swoją firmą” na zewnątrz.

Dlaczego warto uczestniczyć?

  • zyskasz zupełnie nowe kontakty biznesowe,
  • przeprowadzisz inspirujące rozmowy podczas networkingu,
  • a po części oficjalnej – możesz dalej rozwijać poznane znajomości podczas nieformalnych rozmów kuluarowych przy dobrej kawie i pysznych przekąskach.

Jak to będzie wyglądać? 

  • Każdy uczestnik otrzyma identyfikator ze swoim numerem oraz listę uczestników, kryjących się pod innymi numerami.
  • Twoim zadaniem jest „odhaczyć” na swojej liście spotkania ze wszystkimi numerami. Pamiętaj, że jedno spotkanie będzie trwać tylko 3 minuty. Dzwonek poinformuje Cię, że musisz poszukać kolejnego kontaktu z listy.
  • Każdy kto wykaże, iż spotkał się ze wszystkimi uczestnikami, otrzyma prezent – dowód uznania dla swoich umiejętności networkingowych.
  • Masz niedosyt? Zapraszamy na część nieformalną, gdzie będziesz mógł kontynuować rozmowy z najciekawszymi dla ciebie osobami.

Informacje organizacyjne:
Kiedy? 13.06.2024 r., godz. 17.00-21.00
Gdzie?
Młyny Rothera, Spichrz Zbożowy (2 piętro)
Dla kogo? dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena: bezpłatne
Zapisy: kliknij TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.