IV Turniej Szachowy FIDE OPEN o Puchar Prezydenta Bydgoszczy

INFORMACJE

Dla wszystkich

Organizator: Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy

Informacje od Organizatora:

“IV Turniej Szachowy FIDE OPEN o Puchar Prezydenta Bydgoszczy”, wspierającego od lat czynnie rozwój szachów, które cieszą się stale rosnącą popularnością w Regionie.

Turniej jest również doskonałą okazją do promocji walorów turystycznych Bydgoszczy oraz daje okazję mieszkańcom Miasta czy okolic na aktywne spędzenie czasu na zawodach szachowych, jak też skorzystania z możliwości zwiedzania przepięknych Młynów Rothera czy Wyspy Młyńskiej, znajdujących się w bijącym głośno sercu Bydgoszczy.

W IV Turnieju FIDE OPEN o Puchar Prezydenta Bydgoszczy mogą startować wszyscy chętni, bez względu na wiek, płeć, przynależność klubową czy miejsce zamieszkania (za wyjątkiem zawodników pochodzących z terenu Federacji Rosyjskiej i Białorusi).

Wpisowe do IV Turnieju FIDE OPEN o Puchar Prezydenta Bydgoszczy wynosi 60 zł (w tym opłaty klasyfikacyjno-rankingowe).

Zgłoszenia przyjmuje sędzia główny wyłącznie na e-mail (76jarwis@gmail.com) lub serwisy turniejowe na stronie TUTAJ!

Termin zgłoszeń mija 02 czerwca 2023 roku o godzinie 16.00.  Po tym terminie zgłoszenia będą przyjmowane (tylko w razie wolnych miejsc) na sali gry i zwiększonym wpisowym o 20 zł. Wpisowe opłacamy na miejscu.

 

Regulamin Turnieju o Puchar Prezydenta Bydgoszczy

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.