Jak standardy zieleni będą wpływać na zieleń w Bydgoszczy?

INFORMACJE

Dla wszystkich
wstęp wolny

organizator

Informacje od Organizatora:

We wtorek, 25 kwietnia, w Młynach Rothera, podsumujemy 2 lata pracy nad Bydgoskimi Standardami Zieleni i opowiemy o innych rezultatach działań, które wydarzyły się w ramach projektu Bez Lipy! Podzielimy się tym, co udało się wypracować dla zieleni w Bydgoszczy. Spotkanie poprowadzi Maciej Bakalarczyk, menedżer Śródmieścia i Starego Miasta w Bydgoszczy oraz przedstawiciele Pracowni Zrównoważonego Rozwoju. Podczas spotkania przedstawicielki i przedstawiciele Zespołu ds. zieleni opowiedzą o osiągnięciach i wyzwaniach, które pojawiły się w trakcie realizacji projektu oraz o kolejnych krokach, które pozwolą na wdrożenie wypracowanych propozycji dla zieleni w Bydgoszczy. Będzie też czas na zadawanie pytań i dyskusje. Zapraszamy!

Projekt Bez lipy! realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Więcej informacji TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.