Koncert zespołu „Koń”

INFORMACJE

Dla wszystkich
Bezpłatne

Organizator: Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
Partner: Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:
“Koń” to podmiot artystyczny stworzony przez gitarzystę Sławomira Szudrowicza (Something Like Elvis, Dobre Bo Dobre, Selina Martin Band, 5G), perkusistkę Asię Glubiak (Panieneczki, Limboski, Barbara Wrońska), saksofonistę Michała Fetlera (Jazzband Młynarski Masecki, Polmuz, Fanfara Awantura) oraz wirtuoza kibordów i rejwowych wichur Jakuba Królikowskiego.

Założenia formalne twórczości zespołu “Koń” oscylują gdzieś wokół stylu country and western, muzyki alternatywnej, nowoczesnego jazzu, bluesa i psytrance… “Fusion!” – chciałoby się rzec! Bynajmniej, w końcu fusion kojarzy się z basówką podwieszoną przy podbródku, a w zespole “Koń” basówki nie ma, bo od basu się dziś odchodzi. Jest za to saksofon basowy, którego 90% z Was zapewne nigdy na oczy nie widziało. Zespół w roku 2022 wydał swój debiutancki album, który zebrał bardzo entuzjastyczne recenzje. Członkowie formacji jednak debiutantami zdecydowanie nie są. Warto również zaznaczyć, że “Koń” to przede wszystkim zwierzę koncertowe.

Podczas koncertu na festiwalu Animocje, zespół “Koń” zagra w składzie: Sławomir Szudrowicz, Michał Fetler, Jakub Królikowski. Ze względów osobistych, Asię Glubiak zastąpi Kevin Górzyński.

Więcej informacji o festiwalu: kliknij TUTAJ!


Informacje organizacyjne:
Kiedy?
19.04.2024 r., godz. 20.30-22.00
Gdzie? Młyn, I piętro, wejście na koncert od strony ul. Mennica
Dla kogo?
dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena:
bezpłatnie
Zapisy:
bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie Młynów oraz w MCKu, liczba miejsc ograniczona

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.