Konferencja Start-Up Bydgoszcz! O zarządzaniu marką osobistą

INFORMACJE

Dla wszystkich

Organizator: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego
Partner: Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:

Marka osobista to jeden z podstawowych filarów budowania własnego biznesu. Wielu przedsiębiorców podkreśla, jak trudno im budować wiarygodny personal branding w  swoich kanałach dotarcia do klientów. Nie wiedzą jak zadbać o swój wizerunek, stworzyć spójną, szczerą i interesującą „opowieść o samym sobie”. Dlatego jako gości kolejnej edycji konferencji „Start-Up Bydgoszcz!” postanowiliśmy zaprosić ekspertów projektu „Zarządzanie marką osobistą”, którzy kompleksowo wskażą, na jakie elementy należy zwrócić uwagę podczas procesu jej kreowania.

Podczas spotkania uczestnicy poznają tematykę zarządzania marką osobistą z wielu stron. Ewelina Szindler opowie, co to znaczy budować swoją markę świadomie i jak to to robić. Sylwia Kulasewicz podpowie, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, kreować wizerunek marki poprzez strój, a przede wszystkim – jak pozostać „sobą” w tym wszystkim. Aleksander Znosko-Czarnecki wskaże, jak zaplanować działania z tym związane i zbudować spójną strategię nas jako marki. Wreszcie Joanna Łopuszyńska przypomni, że nie należy porywać się z motyką na słońce i konieczne jest równoważenie budowy marki z własnymi realnymi możliwościami inwestycyjnymi. W tym celu powie, czym jest finansowy biznesplan marki osobistej i czy zawsze konieczne jest finansowanie zespołu doradców podczas budowy marki.

Agenda konferencji:
17.00-17.10: powitanie przez przedstawiciela Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego
17.10-17.35: Ewelina Szindler, Zacznij budować swoja markę świadomie
17.35-17.55: Sylwia Kulaszewicz, Wizerunek marki osobistej
17.55-18.05: przerwa
18.05-18.25: Aleksander Znosko-Czarnecki, Strategia marki od kuchni
18.25-18.45: Joanna Łopuszyńska, Marzenia a rzeczywistość finansowa. Jak bardzo budowanie świadomej marki osobistej wymaga równoważenia marzeń z realnymi możliwościami inwestycji?
18.45-19.00: przerwa
19.00-19.45: panel pytań i odpowiedzi
19.45: matchmaking w gościnnych progach Spichrza Zbożowego

O prelegentach:

Ewelina Szindler – studentka II roku Zarządzania, certyfikowana specjalistka ds. marketingu oraz Event Manager w firmie Pro Progressio. Z pasji do fotografowania „Stawiania ludzi w dobrym świetle” od 7 lat działając pod marką „OHPHOTO”. Obecnie specjalizuje się w sesjach wizerunkowych i biznesowych na terenie całej Polski. Od ponad 2 lat kreuje marki osobiste i edukuje przedsiębiorców, w jaki sposób mądrze pojawić się w mediach społecznościowych, aby zbudować wizerunek autentycznego eksperta. Ponadto kompleksowo wprowadza w świat budowania marki osobistej, bazując na najczęstszych problemach, z którymi mierzą się jej klienci. Wyzwanie przedsiębiorców brzmi: „Jak i od czego zacząć?”. W roku 2023 stworzyła projekt „Zarządzania Marką Osobistą”, skoncentrowany na kompleksowej edukacji z zakresu zarządzania reputacją i wizerunkiem eksperta w biznesie online oraz offline.

Sylwia Kulaszewicz – z wielką pasją i zaangażowaniem dba o wizerunek kobiet i mężczyzn. Każdego klienta traktuje indywidualnie i szuka jego unikalnych wyróżników, które sprawią, że będzie zapamiętany przez swoich odbiorców. Wyznaje zasadę, zgodnie z którą ubiór powinien współgrać z osobowością. Inspiruje do pozytywnych zmian, pomaga budować trwałą pewność siebie wynikającą z tego jak wyglądamy i jak czujemy się ze sobą. Pracuje z klientem indywidualnie: udziela konsultacji wizerunkowych, oferuje przegląd garderoby z analizą kolorystyczną oraz pomoc w zakupach. Udowadnia, że można wyglądać modnie i z klasą, nie wydając przy tym dużych sum pieniędzy. Prowadzi szkolenia z zakresu wizerunku biznesowego dla firm oraz warsztaty stylu dla kobiet. Współpracuje z wieloma polskimi markami, agencjami reklamowymi, stylizuje sesje zdjęciowe, występuje jako ekspert modowy w programach telewizyjnych oraz jest prelegentką na konferencjach firmowych.

Aleksander Znosko-Czarnecki – kończył z wyróżnieniem magisterium ze strategicznego zarządzania marką na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz magisterium z zarządzania w nowoczesnej gospodarce na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zawodowo Business Development Manager w Riposta Services oraz Content Manager w Pro Progressio i wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Po godzinach pasjonat sztuki, motoryzacji i technologii.

Joanna Łopuszyńska – edukatorka finansów osobistych. Pokazuje dorosłym i dzieciom, jak poruszać się w świecie pieniędzy. Ze światem finansowym związana od ponad 15 lat. Dorosłym podpowiada, jak zarządzać budżetem, by na wszystko starczyło i jeszcze trochę zostało. Dzieciom natomiast daje wiarę w to, że same dużo już mogą, a ich ciekawość świata finansów to super motywacja do działania w tym obszarze. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla firm, w których stawia się na rozwój pracownika w różnych dziedzinach życia. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci, które w świecie finansów stawiają pierwsze samodzielne kroki. Jest supportem triathlonowym męża strażaka, więc można jej wypatrywać na wszelkich zawodach. Wie, jak ważne jest dbanie o to, by zawsze starczyło pieniędzy na hobby. Miłośniczka przyrody i książek poradnikowych.


Informacje organizacyjne:
Kiedy?
23.04.2024 r., godz. 17.00-21.00
Gdzie?
Spichrz Zbożowy, II piętro
Dla kogo?
dla wszystkich
Cena:
bezpłatnie
Zapisy:
kliknij TUTAJ!
Osoby zainteresowane udziałem w konferencji wypełniają formularz dostępny na stronie wydarzenia. Po rejestracji pracownik BARR potwierdzi drogą mailową rejestrację na konferencję.

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.