Odkryj miasto poprzez Węzły

Fot. Aneta Pawska

INFORMACJE

Dla wszystkich

Zapraszamy na spacer po wystawie “Węzły” z przewodnikiem, podczas którego z okazji urodzin Bydgoszczy odkryjemy miasto w zupełnie nowy sposób! Poznamy jego historię, splecioną z wodami Brdy, Kanału Bydgoskiego i Wisły.

Wystawa Węzły to opowieść o więziach międzyludzkich i nawiązanie do bydgoskiego węzła wodnego. Cofniemy się w czasie o 170 lat i zaobserwujemy jak rozwinęło nasze miasto. Dowiemy się, jakie wyzwania stoją przed Bydgoszczą w obliczu zmieniającego się klimatu i jak możemy chronić wodne zasoby.

Z okazji 678. urodzin Bydgoszczy bilety na wystawę “Węzły” będą w promocyjnej cenie – 10 zł, a o godzinie 15.00 będziecie mieli okazję, by w cenie biletu wsłuchać się również w opowieść przewodnika.


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 20.04.2024 r., godz. 15.00-16.00
Gdzie? Młyny Rothera, wystawa “Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką”
Dla kogo? dla wszystkich zainteresowanych
Cena: 10 zł
Bilety: kliknij TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.