Przestrzeń wspólnej zabawy #3

Fot. Łukasz Grzybowski

INFORMACJE

Dla wszystkich
wstęp wolny

Organizator: Stowarzyszenie MY TEŻ

Młyny Rothera to dobre miejsce na integracje. We współpracy ze stowarzyszeniem MY TEŻ zapraszamy wszystkich mieszkańców na otwarte spotkania, podczas których stworzymy przestrzeń do spotkań w zróżnicowanym i wielopokoleniowym środowisku.

Tego typu interakcje nie tylko sprzyjają budowaniu więzi międzyludzkich, ale także wpływają na to, że dzieci uczą się szacunku, tolerancji oraz empatii wobec innych osób. Budowanie relacji w różnorodnym środowisku przyczynia się do przekazywania wiedzy, doświadczeń życiowych, powstawania silniejszych społeczności lokalnych, redukcji stereotypów. Wspieranie i promowanie wymiany międzypokoleniowej z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi jest kluczowe dla budowania bardziej otwartego, zrównoważonego i przyjaznego społeczeństwa.

Koniecznie odwiedźcie stowarzyszenie MY TEŻ w naszej przestrzeni. Dzieci zapraszamy na gry planszowe oraz do kącika malarskiego, a dorosłych do rozmów i swobodnej wymiany doświadczeń.

 

Stowarzyszenie w Młynach Rothera działa już od ponad dwóch lat. Przez ten czas zorganizowało wiele warsztatów i spotkań dla dzieci z doświadczeniem uchodźczym.

Więcej informacji o działalności Stowarzyszenia przeczytacie TUTAJ!

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 9.04.2024 r., godz. 10.00-14.00
Gdzie? Młyny Rothera, Mączny IV piętro
Dla kogo? Dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena: bezpłatne
Zapisy: wstęp wolny

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.