Wiosenne kwiaty

fot. Maciej Nadratowski

INFORMACJE

Dla wszystkich

Organizator: Stowarzyszenie MY TEŻ

Zapraszamy na wielopokoleniowe warsztaty, gdzie razem stworzymy wiosenne kwiaty z bibuły! To nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do wyrażenia swojej kreatywności i talentu artystycznego. Podczas warsztatów nauczymy się, jak z prostych materiałów stworzyć trwałe i efektowne kompozycje kwiatowe, które będą ozdobą każdego wnętrza i doskonałym prezentem dla bliskich. Dołącz do nas i daj się ponieść wiosennej atmosferze!

Koniecznie odwiedźcie stowarzyszenie MY TEŻ w naszej przestrzeni. Dzieci zapraszamy na gry planszowe oraz do kącika malarskiego, a dorosłych do rozmów i swobodnej pracy twórczej.

Stowarzyszenie w Młynach Rothera działa już od ponad dwóch lat. Przez ten czas zorganizowało wiele warsztatów i spotkań dla dzieci z doświadczeniem uchodźczym.

Więcej informacji o działalności Stowarzyszenia przeczytacie TUTAJ!

 


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 13.04.2024 r., godz. 12.30-13.30
Gdzie? Młyny Rothera, Spichrz Mączny IV piętro
Dla kogo? dla wszystkich
Cena: bezpłatne
Zapisy: Przez adres mailowy kontakt.mytez@gmail.com (liczba miejsc ograniczona)

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.