Wycinki z codzienności

INFORMACJE

Dla dorosłych
Zapisz się

Zapraszamy na kreatywne warsztaty plastyczne, podczas których przygotujemy różnorodne kolaże, a inspiracją do nich stanie się nasze codzienne życie.

Skupimy się na tym, co jest dla nas ważne, co towarzyszy nam z dnia na dzień np. przedmioty, ważne momenty, wspomnienia, ludzie. Tworząc kolaże odpowiemy sobie na pytania dotyczące naszych przyzwyczajeń, ulubionych form rozrywki czy ważnych i wspierających osób. Stworzymy nasze indywidualne mini pamiętniki, na których uwiecznimy wyjątkowe dla nas chwile, osoby i przedmioty. Podczas warsztatów, oprócz kształtowania zdolności manualnych, opowiemy trochę o nas samych, naszym codziennym życiu i rzeczywistości migracyjnej.

Spotkanie poprowadzi Maryna Siliakova – chemiczka, projektantka graficzna, specjalizująca się w analogowych i cyfrowych kolażach.

Wydarzenie odbywa się w języku polskim i języku ukraińskim.

Запрошуємо на креативні художні майстер -класи,під час яких зробимо різноманітні колажі,а натхненням  до них стане наше повсякденне життя.

Зосередимося  над тим,що є для нас важливим,над речами,що супроводжують нас щоденно,важливими моментами,спогадами і людьми.Створюючи колажі відповімо собі на питання щодо наших звичок,улюблених розваг ,чи важливих осіб,які нас підтримують .Створимо собі індивідуальні міні сувеніри, на яких увічнимо виняткові для нас хвилі,осіб чи предмети. Під час майстер-класів, крім формування ручних навичок, розкажемо трохи про себе самих, про наше щоденне життя і реалії міграції.

Зустріч проводитьМарина Сілякова,хімік,графічний дизайнер,  спеціаліст в аналогових цифрових колажах.

Зустріч проводиться на польській і українській мовах.

Коли?
16.04.2023, год 16:00-19:00

Де?
Нове Місце(Вхід зі сторони Виспи Млиньської)

Для кого?
Для молоді від 16 років і дорослих.

Ціна?
Безплатно

Записи:
Натисни тут!

Fotorelacja

Fot. Artur Hilbrecht

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.