XXIII Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko – Pomorskiego

INFORMACJE

Dla wszystkich
Bezpłatne

Organizator: Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, realizacja: Fundacja Pro Omnis
Partner: Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:

„Zmieniajmy świat razem – innowacje na rzecz lepszej przyszłości”, jako przewodnie hasło Forum jest spójne z nową perspektywą Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, której cel jest ukierunkowany na partycypację społeczną. Sprzyja to rozwojowi demokracji lokalnej (poprzez wzmocnienie oddolnych inicjatyw obywatelskich), pobudzeniu i integracji środowisk lokalnych.

W trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania z regionu i kraju, które powstają w III sektorze i są ukierunkowane na rozwiązywanie problemów wokół lokalnych społeczności oraz innych równie ważnych obszarów.

Wydarzenie ma na celu zmianę w myśleniu o współpracy JST z organizacjami pozarządowymi oraz wymianę informacji związanych z działalnością trzeciego sektora w naszym Regionie.

Chcielibyśmy również porozmawiać na temat problemów przyszłości jakie przed nami stoją.

W programie:
SESJA PLENARNA – powitanie, wykład wprowadzający oraz przedstawienie środków finansowych w ramach perspektywy finansowej z Programu Regionalnego: Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027”;

PANEL I – Współpraca kluczem do sukcesu „NGO dla JST, czy JST dla NGO.

PANEL II – Innowacyjne rozwiązania w różnych obszarach działalności NGO – przegląd innowacji regionalnych i krajowych w różnych obszarach działań NGO.

PANEL III – Partycypacja i włączenie społeczne – co zrobić by była skuteczna?

PANEL IV – Problemy najbliższej przyszłości.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim oddajemy przestrzeń do współtworzenia formuły tego spotkania oraz możliwość zgłaszania swoich potrzeb i uwag. Wypełnij krótką, anonimową ankietę, która pomoże nam dopasować treści najlepiej odpowiadające na Twoje potrzeby – kliknij TUTAJ!


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 26.10.2023 r., godz. 9.00-17.00
Gdzie? Młyny Rothera, Spichrz Zbożowy – II piętro
Dla kogo? dla wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osób pracujących na ich rzecz
Cena: bezpłatnie
Zapisy: kliknij TUTAJ!
Kontakt z organizatorem: forumngo@studiom6.pl

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami nowymi wydarzeniami w Młynach Rothera.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.