Zobacz i usłysz kulturę

INFORMACJE

Dla wszystkich

W Młynach Rothera staramy się, aby każdy i każda czuł/-a się zaopiekowany/-a. Dzięki projektowi „Młyny zobacz i usłysz kulturę” w ramach programu „Kultura bez barier” wprowadziliśmy szereg zmian i usprawnień, aby poprawić dostępność budynku i wystawy oraz  lepiej odpowiadać na potrzeby wszystkich odbiorców naszej oferty.

Tym razem spotkamy się, aby przetestować wprowadzone udoskonalenia dla osób ze szczególnymi potrzebami, ocenić ich funkcjonalność. Pozwoli nam to być bliżej Was oraz wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Zapraszamy na bezpłatne oprowadzanie po Młynach Rothera oraz po wystawie stałej „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką”. Podczas zwiedzania przetestujemy udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. W trakcie spotkania opowiemy liczne ciekawostki na temat historii Młynów, rozwiązań architektonicznych poszczególnych budynków i rewitalizacji przestrzeni.


Informacje organizacyjne:
kiedy? 09.06.2023 r., godziny: 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
gdzie? spotykamy się na parterze przy punkcie informacji
cena? bezpłatnie
bezpłatne wejściówki: kliknij TUTAJ!
szacowany czas zwiedzania: 30 min zwiedzanie Młynów wraz z wejściem na punkt widokowy, 30 min zwiedzanie wystawy „Węzły”, 30 min zwiedzania indywidualnego, łączny czas to 1,5 godziny


Spotkanie organizowane w związku z realizacją grantu: „Młyny – zobacz i usłysz kulturę”, w  ramach projektu „Kultura bez barier” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Fot. Aneta Pawska

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.