Mózg w Młynach – obchody 30. urodzin klubu Mózg

INFORMACJE

Dla wszystkich

W tym roku przypadają 30. urodziny klubu Mózg, które będziemy świętować także w Młynach! Marzec będzie miesiącem, w którym poprzez różne angażujące formy przybliżymy Wam historię i ideę Mózgu, zaprezentujemy archiwalne materiały, zaprosimy do odbioru sztuki wizualnej i audiowizualnej oraz koncertów. Świętowanie rozpoczniemy otwarciem dwóch instalacji!

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń:

CO SŁYCHAĆ W MÓZGU? – AUDIOWIZUALNA INSTALACJA RETROSPEKTYWNA

W ramach świętowania 30. urodzin klubu Mózg w Młynach zaprezentujemy instalację audiowizualną przybliżającą historię bydgoskiego Mózgu, idee zawarte w tym projekcie, skalę działania. Autorami koncepcji instalacji są: ZbyZiel i Sławek Janicki, producent wszystkich prezentowanych materiałów. Autorzy instalacji znaleźli twórczy i angażujący sposób na to, aby uhonorować artystów, którzy przez 30 lat tworzyli Mózg oraz opowiedzieć ich historię. Instalacja składa się z 30 monitorów, na których w sposób zapętlony wyświetlane są materiały filmowe.
Więcej o instalacji można przeczytać TUTAJ!

MAKE ART NOT WAR – INSTALACJA WIZUALNA JOHN’A CITIZENA

W ramach świętowania 30. urodzin klubu Mózg, w Młynach prezentujemy instalację wizualną John’a Citizena – Make art not war.
Więcej o instalacji można przeczytać TUTAJ!

Skip to content

Newsletter

Nie chcesz, aby coś Ci umknęło? Zapisz się do newslettera i co tydzień otrzymuj przypomnienie o najbliższych wydarzeniach.

Po zapoznaniu się z polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera moich danych osobowych w celu wysyłki elektronicznego newslettera.